Kliinikust

Orthopedica logoAS Orthopedica ArtroSportKliinik tegeleb inimese tugiliikumisaparaadi ehk luude, lihaste ja liigeste vigastuste ning muude probleemide diagnostika ja raviga. Kliinik on loodud Eesti artroskoopilise kirurgia rajaja Dr Kaidu Meiterni poolt 1998. a.
 
20 aasta jooksul on meie juurest abi saanud kümned tuhanded inimesed – nii tavapatsiendid, harrastussportlased kui tippsportlased.

Lähtume oma töös kaasaegse tõenduspõhise meditsiini põhimõtetest ning tunnustatud rahvusvahelistest praktikatest ja standarditest.

Kõik meie spetsialistid on rahvusvaheliste ja kohalike erialaseltside aktiivsed liikmed. Pakume ortopeedilisi konsultatsioone ja kirurgilist ravi, taastusravi ja füsioteraapiat ning samuti spordimeditsiinilisi ja noorsportlaste terviseuuringuid.
 
Meie meeskond:

Dr Eldur Annus – ortopeed, Eesti spordimeditsiini tõeline pioneer

Dr Kaspar Rõivassepp – ortopeed, Eesti hinnatumaid artroskoopia ja sporditraumatoloogia spetsialiste (Eesti jalgpallikoondise arst)

Dr Kristo Kask – rahvusvahelise väljaõppe ning kogemusega käekirurg ja ortopeed

Dr Raigo Norit – ortopeed, erialase väljaõppe saanud Soomes

Dr Villem Teder – käekirurg ja ortopeed

Dr Jana Kritt – lasteortopeed

Dr Triin Tammeleht – ortopeed

Dr Timo Rahnel – ortopeed

Dr Tõnis Lont – erialase väljaõppe saanud Soomes, Skandinaavia suurima liigesproteseerimisele spetsialiseerunud haigla Coxa ortopeed

Dr Taivo Väärsi – taastusarst (Eesti korvpalli koondise arst), teeb spordimeditsiinilisi terviseuuringuid ja konsultatsioone

Jaana Torp – füsioterapeut

Mirjam Lehismets – füsioterapeut

Sandra Joa – füsioterapeut

 Teie parema tervise nimel!

AS Orthopedica ArtroSportKliinik