Kliinikust

Orthopedica logoAS Orthopedica ArtroSportKliinik on 1998. aastast tegutsev ortopeediakliinik, mis on keskendunud inimese tugiliikumisaparaadi ehk luude, lihaste ja liigeste vigastuste ja probleemide ravimisele. Aastate jooksul on meie juurest abi saanud kümned tuhanded patsiendid.

 

ArtroSportKliinik on loodud  Eesti artroskoopilise kirurgia rajaja dr. Kaidu Meiterni poolt. Hetkel tegutseb siin Eesti kõige pikaajalisema kogemusega spordiarst ortopeed dr. Eldur Annus, hinnatud ja üks aktiivsemaid artroskoopia ja sporditraumatoloogia spetsialiste ortopeed dr. Kaspar Rõivassepp (ühtlasi on ta Eesti jalgpallikoondise arst) ja Soomes väljaõppe saanud ning põhikohaga seal töötav ortopeed dr. Raigo Norit. Käekirurgiaga tegelavad ArtroSportKliinikus dr. Kristo Kask ja dr Villem Teder. Viimasel aastal on vastuvõtudega alustanud ka lasteortopeed dr. Jana Kritt ning ortopeedid dr. Triin Tammeleht ja dr. Timo Rahnel.

 

Pakume ortopeedilisi konsultatsioone ja kirurgilist ravi. Oleme Eesti Haigekassa lepingupartnerid ortopeedilises päevakirurgias.

 

Samuti teostame spordimeditsiinilisi terviseuuringuid ja konsultatsioone, neid viivad läbi spordiarstid dr. Taivo Väärsi (ühtlasi on ta ka Eesti korvpalli koondise arst) ja dr. Katrin Raudsik.